Sales team

Sales team

Het Kooi Security Sales team staat voor u klaar, 24/7. Wij bouwen graag een duurzame relatie met u op waarbij uw input waardevol en essentieel is voor de optimale inzet van onze systemen. Elk project wordt individueel bekeken, eventueel gebruik makend van een site- survey op locatie, om u een specifiek en passend voorstel te kunnen doen.

Ons Sales team komt graag naar u toe voor een vrijblijvende demonstratie, waar ook ter wereld. De teamleden binnen onze internationale organisatie zijn meertalig.

Direct contact!

Uw naam

Uw telefoonnummer

Uw e-mail

Maak uw keuze

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden en geef toestemming om de door mij ingevoerde gegevens te verwerken conform de privacyverklaring

Of bel: +31 512 544 145

Nederland:

Niels van der Meulen, teamleider
M +31 6 11 40 69 21
E kees@kooisecurity.com

Richard Venema, accountmanager
M +31 6 55 70 83 59
E richard@kooisecurity.com

Liekele Kamminga, projectmanager
M +31 6 27 01 61 16
E liekele@kooisecurity.com

Duitsland:

Dimitri Sander, teamleider
M +49 176 210 349 16
E dimitri.sander@kooisecurity.com

Henning Vogt, accountmanager
M +49 173 85 72 756
E henning.vogt@kooisecurity.com

Thomas Jähnel, accountmanager
M +49 160 920 083 04
E thomas.jaehnel@kooisecurity.com

Mario Klein, accountmanager München e.o.
M +49 151 155 257 85
E mario.klein@kooisecurity.com

Philip Schindler, accountmanager 
M +49 160 996 827 24
E philip.schindler@kooisecurity.com

Sönke Holm, projectmanager
M +49 173 40 11576
E soenke.holm@kooisecurity.com

Verenigd Koninkrijk en Ierland:

Jesse van der Veen, accountmanager
M +31 6 27 20 19 13
E jesse@kooisecurity.com

Jelmer Kloosterman, projectmanager
M +31 6 40 25 51 67
E jelmer@kooisecurity.com

Frankrijk:

Jérôme Dumortier, teamleider
M +33 (0) 6 19 23 51 08
E jerome@kooisecurity.com

Denemarken:

Kennet Piedersen, teamleider/accountmanager
M +45 60 13 37 62
E kennet@kooisecurity.com

Anders Petersen, projectmanager
M +45 60 13 44 76
E anders@kooisecurity.com

Persoonlijk en vriendelijk contact

Sales team

Ons Sales team staat voor u klaar

Customer Portal

Eenvoudig en snel naar uw actuele projecten

Locaties

Direct naar de locaties van Kooi Security

Contact

Snel naar onze contactgegevens

Techniek team

Alles over onze afdeling Techniek